jak sprawdzić kto mnie obserwuje na facebooku 2020

 podgladanie na facebooku

Nowość!

jak sprawdzić kto mnie obserwuje na fb

Zastanawiasz się czasem czy ktoś w ogóle Cie odwiedza ?

Nic dziwnego , w końcu facebook liczy już więcej użytkowników od największych stron internetowych na świecie. Z przykrością stwierdzamy , iż facebook nie udostępnia nam takiej opcji , która pozwoliła by sprawdzić ile razy ktoś odwiedzał nasz profil. Jedyna strona , która sprawdzi kto was podgląda jest watchmyfb , którą państwu pragniemy pokazać. 


Jest to innowacyjne narzędzie wspierane przez programistów i developerów. Stronka jest w pełni bezpieczna , wystarczy podać adres e-mail , poczekać aż aplikacja zweryfikuje dane i gotowe. 


Krótka Instrukcja :
1.Wystarczy przejść na stronę - kliknąć dalej 


facebook2.Następnie w tym oknie podajemy adres e-mail i klikamy "Sprawdź"


3.Wystarczy zweryfikować cały proces i GOTOWE ! dalej facepodgladacz
Z aplikacji skorzystało już: 99259 : osoby


Co oferuje nam aplikacja fejs podgladacz ?


Aplikacja Fejs Podgląanie ma do zaoferowania nam w pełni bezpieczną i anonimową funkcję jaką jest podglądanie osób odwiedząjacych nasz profil na facebooku, Aby skorzystać z aplikacji i zobaczyć kto odwiedza mój profil na fejsie wystarcza 2 proste etapy. Pierwszym z nich jest podanie adresu e-mail z którego aplikacja fejs-podgladacz ma pobrać informacje dotyczące naszego profilu , a dokładnie kto i z jaka częstotliwością wchodził na nasz profil. Jest to banalny etap , który każdy z nas sobie z nim poradzi. Następnie musimy poczekać aż aplikacja zweryfikuje nasz profil , potem musimy udowodnić , że nie jesteśmy robotami. Czynność ta trwa tylko chwile i gotowe. Aplikacja fejs podglądacz to nowość w 2017 roku. Jest ona w pełni anonimowa przez co nikt nie będzie widział czy chcesz wiedzieć kto cie podgląda. A pytań na temat obserwacji na fejsie może być wiele bo często meczą nas jakieś rzeczy które chcielibyśmy zobaczyć. Aplikacja fejspodglądanie pozwoli nam sprawdzić kto podgląda nasz profil ! 


satysfakcja gwarantowana facepodgladacz

fejspodgladanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz